swietlica

W ramach fundacji prowadzimy świetlicę środowiskową pod nazwą „Kuźnia Talentów”, w której opiekujemy się dziećmi, odrabiamy z nimi lekcje, uczymy spędzania wolnego czasu w kulturalnych warunkach. W zamierzeniu pragniemy tez rozwijać ich talenty by dać każdemu dziecku możliwość zaistnienia w dziedzinie wiedzy czy sprawności, która mu najbardziej odpowiada.

Cieszymy się bardzo, że dwaj chłopcy ze świetlicy dostali się do kadry młodzików w piłce nożnej. Damian i Patryk bardzo są z tego dumni. A my z nich. Podczas zajęć w świetlicy karmimy dzieci bo zdajemy sobie sprawę, że nie wszystkie dzieci z naszej dzielnicy zawsze mają co jeść.

Tuesday the 12th - (C) 2012 Fundacja Garczyńskiej. Powered by top online poker and Joomla!