fundacja

Fundacja  Edukacyjna im.siostry Wandy Garczyńskiej powstała w czerwcu 2012 roku. Z planami utworzenie fundacji nosiłyśmy się długo i dopiero w tym roku było ich możliwe urzeczywistnienie. Głównym celem naszej działalności jest pomoc mieszkańcom Sobięcina w powrocie do normalnego życia. Dotyczy to głownie osób bezrobotnych, biednych, dziedziczących biedę. Nasza działalność skierowana jest głównie do dzieci – prowadzimy świetlicę środowiskową pod nazwą „Kuźnia Talentów”, w której opiekujemy się dziećmi, odrabiamy z nimi lekcje, uczymy spędzania wolnego czasu w kulturalnych warunkach. W zamierzeniu pragniemy tez rozwijać ich talenty by dać każdemu dziecku możliwość zaistnienia w dziedzinie wiedzy czy sprawności, która mu najbardziej odpowiada.

Jesteśmy Organizacją Pożytku Publicznego - aby nam pomóc można przekazać 1% wpisując poniższy KRS:

nasza strona na wordpress:

Możesz rozliczyć swój PIT korzystając z narzędzi:

Rozliczenie PIT z PITax.pl

Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP.

Friday the 22nd - (C) 2012 Fundacja Garczyńskiej. Powered by top online poker and Joomla!